pl | en

Okna

o1

 

o8

Okapnik

Okapniki okienne stanowią osłonę przeciwdeszczową. Zabezpieczają okna przed wodą opadową w miejscach, w których powłoka lakiernicza, jak też sama jego konstrukcja są najbardziej narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych: wilgoci i promieniowania UV. Okapniki odprowadzają wodę deszczową, zabezpieczając przed jej wnikaniem w konstrukcję okna.

o7

Uszczelki Q-lon

Uszczelki, jak sama nazwa wskazuje uszczelniają okno czy drzwi balkonowe, ale również zabezpieczają wnętrze domu przed ucieczką ciepła na zewnątrz, a z drugiej strony chronią przed niepotrzebną infiltracją powietrza czy  wody, przed wnikaniem kurzu, zapachów i dźwięków z zewnątrz budynku lub mieszkania. Uszczelki przylgowe montowane są na obwodzie po wewnętrznej i zewnętrznej stronie skrzydła i ościeżnicy każdego rozwieralnego okna. Właśnie dzięki uszczelkom, okna zamykają się cicho i są szczelne. Nasze okna drewniane wyposażone są w trzecią (tzw. środkową) dodatkową uszczelką przylgową w standardzie.

o3

Suche szklenie

Dzięku uniknięcia stosowania silikonu podczas montażu szyby, jej wymiana w przypadku rozbicia jest bardzo łatwa i szybka.

Technika tzw. suchego szklenia polega na zastosowaniu uszczelek podczas szklenia okna.

Ogromną zaletą tego rozwiązania są również walory higieniszczne i zdrowotne.

Na powierzchni silikonu mogą powstawać grzyby lub inne niebezpieczne drobnoustroje, podczas gdy nie nie ma takiej możliwości aby rozwineły się na powierzchni uszczelki.

o4

Okucia Roto NT

W systemie Roto NT wszystkie elementy systemu okucia zintegrowane są w zamknięciu centralnym. System zawiera już w wersji podstawowej wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych. Zapewnia komfortową obsługę i umożliwia bezproblemową integrację z elektronicznymi i mechanicznymi elementami wyposażenia dodatkowego, np. urządzeniem alarmowym, termostatem i wietrzeniem. Elegancki nadaje Roto NT unikalny wygląd. Do tego dochodzą przekonujące przewagi montażowe. Okucia Roto NT znajdują zastosowanie w najróżniejszych rozmiarach i kształtach okien.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...