pl | en

O firmie Pagum

Przedsiębiorstwo produkcyjne "PAGUM" jest rodzinną firmą założoną w 1979 roku.

Początkowo znajdowała się w małym lokalu w Skawinie.

Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa zaoowcował podjęciem decyzji o rozbudowie  i przeniesieniu działalności do nowego budynku (5000m2)  znajdującego się w Borku Szlacheckim.

klient

Początkowo nasza firma zajmowała się tylko wyrobem części gumowych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Z biegiem czasu, w wyniku dużego zainteresowania głównie rynku zachodniego nasza oferta została poszerzona o przetwórstwo wszelkiego rodzaju polimerów i elastomerów oraz łączeniu ich z różnymi materiałami takimi jak metal czy plastik.

 

W 1999 roku, poszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję wysokiej jakości stolarki budowlanej.

Zajmujemy się produkcją okien oraz drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych wykonanych z wysokiej jakości drewna sosnowego, meranti, mahoniowego oraz dębowego.

 

 

Wysoka staranność oraz zawsze indywidualne podejście do każdego klienta skutkuje wykonaniem produktów które cieszą naszych Klientów, a nam dostarczają nowych doświadczeń.

 

Własne biuro projektowe, nowoczesny i stale usprawniany park maszynowy, laboratorium oraz ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze wymagających klientów z zachodniej europy - wszystko po to, aby  standard obsługi naszych klientów i szybkość realizacji zamówień była ciągle usprawniana. W naszej firmie od lat pracuje sztab sprawdzonych i doświadczonych fachowców, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązanie każdego problemu.


Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...